Het team

Adviseur

kempen@pkm.nl

0612452066

Ing. Tur van Kempen

Adviseur

verboom@pkm.nl

0638822401

ing. Werner Verboom

Adviseur

braal@pkm.nl

0651217232

ing. Aad Braal

Adviseur

arp@pkm.nl

0653478900

drs. Bart Arp RV

Adviseur

vandenbeuken@pkm.nl

0654984042

drs. Aukje van den Beuken

Adviseur

hartgers@pkm.nl

0655188639

ir. Paul Hartgers

Adviseur

dekkers@pkm.nl

0651073281

Richard Dekkers

Adviseur

kranenburg@pkm.nl

0638822926

ing. Ronald Kranenburg cpim

Adviseur

zoethout@pkm.nl

0653187794

ing. Tom Zoethout

Secretariaat

emers@pkm.nl

0306053336

Henriëtte Emers-van der Zijden

Adviseur / Hoofd administratie en IT

scharenburg@pkm.nl

0657318182

Edwin van Scharenburg

Directeur - Adviseur

lohuis@pkm.nl

0653289843

ing. Ielse Lohuis MVK

Over PKM Advies Metaal

Ondernemen in de metaal en technische sector is een uitdaging om steeds beter te worden. Als ondernemer moet u kansen benutten en reageren op ontwikkelingen.

Met PKM als partner voor uw bedrijfsvoering wordt u geïnspireerd en ondersteund om het beste uit uw bedrijf te halen. Zodat uw bedrijf zich sneller ontwikkelt en meer grip krijgt op het resultaat.